Reply To: Mūsų kolonėlės

Audiofilas Forums DIY: gaminamės patys Kolonėlės Mūsų kolonėlės Reply To: Mūsų kolonėlės

#6080
Belas
Keymaster

    Paveikslėlyje Kauno Kardiologijos klinikų salės įgarsinimo projekto vizualizacija.Kardiologijos inst įgarsinimasDocentas Petras Jašinskas buvo geras Kauno Klinikų vadovas. Paskutinis jo kūdikis buvo Kardiologijos centras visai šalia Klinikų. Dailus pastatas su prašmatniai įrengta sale konferencijoms arba medikams susirinkti.
    Mūsų gamyklos ir Kauno klinikų direktorius siejo bičiulystė, mūsiškis matyt buvo pažadėjęs įgarsinti salę. Gal 1986 m. direktorius L. Jankauskas pasikvietė mane ir paprašė paruošti dar vieną įgarsinimo projektą. Nuvykęs į dažais kvepiančias  patalpas pamačiau jaukią erdvę. Patalpas aprodė pats klinikų vadovas P. J., trumpai papasakojo apie salės paskirtį. Ypatingų reikalavimų nekėlė, leido man laisvai dirbti.
    “Užsakymas” buvo įtraukiantis. Tokiai patalpai reikėjo surasti išskirtinį sprendimą, nes kažkokios latviškos S-30 kolonėlės interjerą būtų sugadinusios. Pamenu, kad tuo metu susirgau gripu ir buvo laiko ramiai galvoje pasikapstyti. Kilo mintis sukonstruoti apvalias kolonėles, kurių priekio panelės būtų nukreiptos žemyn į klausytojus. Šviesios spalvos į skudučius panašūs daiktai dar labiau pagyvintų salės vaizdą, kolonėlės atrodytų lengvai ir harmoningai. Įdėja apsėdo, pakėlė mane iš lovos ir visą naktį prasėdėjau prie eskizų. Abiems direktoriams mano projektas patiko.
    Nufotografavau 2-juosčių kolonėlių su FA ir latviškais žemadažniais 10ГД-34 bei 3ГД-2 aukštiesiems atkurti korpuso projektą.  Kardiologijos inst įgarsinimas AS

    • This reply was modified 3 years, 5 months ago by Belas.