Reply To: Mūsų muzikos kolekcija

Audiofilas Forums Kitos diskusijos Kolekcionavimas Mūsų muzikos kolekcija Reply To: Mūsų muzikos kolekcija

#1199
Anonymous
Inactive

    Sutinku, kad laikyti tikrą daiktą (CD) rankose ir papildoma informacija apie atlikėją yra privalumas (tačiau man jis nėra esminis). Bet tada peršasi palyginimas elektroninių knygų vs paprastų knygų – ar svarbiau laikyti popierinę knygą rankose, ar įsisavinti informaciją, esančią joje. Man svarbiau informacija.

    Kad servisai siūlo vieną variantą albumo man yra daugiau privalumas, nei trūkumas, nes servisas užtikrina, kad išrinktas geriausias variantas, o perkant CD ar LP ir, nežinant leidimo ypatumų, galima nusipirkti netikusį variantą.

    Aukštesnė rezoliucija negarantuoja kokybės, pirmiausia turi būti kokybiškas studijinis įrašas. Tas lygiai taip pat galioja ir CD ir LP. Šiuo konkrečiu Bitlų atveju kokybė puiki ir man nekyla noras ieškoti kitokių šio albumo variantų (žinoma, jų yra), nes mano supratimu tai būtų tuščias laiko švaistymas (geriau jį panaudoti kitur).

    Darbo sąlygomis, vakarėliuose, streamingas, suprantama, yra patogiausias variantas, tačiau mano mintis tokia ir buvo, kad streamingas puikiausiai tinka kaip pagrindinis muzikos šaltinis (jeigu viskas padaryta teisingai – kai kurie gal galvoja, kad streamingas yra tik grojimas iš telefono į Bluetooth kolonėlę). Pvz mano elektroninėje muzikos bibliotekoje yra keli (gal keliolika) tūkstančių albumų ir, jei jie visi būtų fiziniu pavidalu, vien jų laikymas ir ieškojimas reikiamo albumo būtų didelė problema (man estetinis kambario vaizdas turi didelę reikšmę, nemėgstu užgriozdintų patalpų). Naujos muzikos paieškoms Spotify yra nepralenkiamas: pagal mėgstamus atlikėjus siūlo panašius, parodo esamų atlikėjų naujus kūrinius ir t.t. Aš vien dėl šios funkcijos Spotify naudoju.