Reply To: Mūsų muzikos kolekcija

Audiofilas Forums Kitos diskusijos Kolekcionavimas Mūsų muzikos kolekcija Reply To: Mūsų muzikos kolekcija

#1227
Anonymous
Inactive

    Apyrankė būtų blogai tik dėl vieno dalyko – mažas ekranas ir nepatogus valdymas (sūnus turi telefoną apyrankę, kurios nebenaudoja dėl nepatogumo). Techniškai tai realizuoti per Bluetooth sąsają yra visiškai nesudėtinga ir, manau, gal toks sprendimas ir yra. Jeigu būtų sprendimas realizuotas su patogiu valdymu, aš tikriausiai tokią apyrankę pirkčiau, nes dabar, norėdamas pasileisti savo playlistą, turiu žvalgytis kur padėtas telefonas.

    Pagalbinės funkcijos kaip playlistų sukompiliavimas pagal skonį (pvz Spotify analizuoja ką klausai ir parenka panašius atlikėjus – man tai didelis privakumas) egzistuoja jau dabar ir aš tuo naudojuosi.

    Dėl ausų kamštukų turbūt nelabai supratau (gal turite omeny ausines-implantus? 🙂 ). Aš pirmenybę teikiu grindinėms kolonėlėms, čia kalba labiau ėjo apie muzikos kolekcijos laikymą ir šaltinius.

    O dėl kainos tai už kokybę, kurią turi ne masiniai produktai, reikia mokėti. Jei komplektas, į kurį įeitų apyrankė, ausinės ir/ar kolonėlės kainuotų €50, tai ir garso kokybė būtų atitinkama.

    Supraskite mane teisingai – aš nesistengiu įrodyti, kad streamingas yra vienintelis tikrasis pasirinkimas. Aš tik norėjau pasakyti, kad tai yra labai šiuolaikiškas būdas mėgautis gera garso kokybe ir didžiuliais jo patogumais. Be abejo, CD/LP gyvuoja ir gyvuos ir bus daugybė juos naudojančių (ir aš tarp jų).