Reply To: Įvairių GAS perklausos

Audiofilas Forums Praktika GAS perklausos Įvairių GAS perklausos Reply To: Įvairių GAS perklausos

#4213
Belas
Keymaster

    Sutarėme, kad įkelsiu čia nedalyvaujančio Juozo Kamensko atsiliepimą.
    Ruošiant projekto pristatymus Juozas fotografavo mano aparatūrą, buvo girdėjęs kolonėles. Šį kartą dalyvavo antrajame susitikime gruodžio 29 d. Jei norite padiskutuoti, filosofui-fotografui Juozui galite parašyti: juozas.kamenskas@gmail.com

    Noriu dar kartą tarti ačiū už galimybę pabūti perklausoj.
    Aplink dauguma pažįstamų klauso spotify per bluetooth pučkeles ir labai džiaugias. Arba tą patį mp3 per dideles kolonėles. Iš pradžių bandydavau pasakot, kad gali būti geriau, bet dabar nebeeikvoju žodžių atsargos. 
    Labai gerai kas kažkiek laiko perkalibruoti supratimo apie gerą GAS vidinius etalonus. Nida šiuo atveju man yra atskaitos taškas kaip turėtų būti. Techninės kalbos prie stalo irgi gerai: šiaip trys kursai elektronikos KPI pakankamas įvadas į kontekstą, o gilus akustikos išmanymas – ne mano sritis. Perkėlus tą problemų lauką į vizualinę sritį galima atrast įdomių paralelių.
    Labai maloniai nustebino tie studijiniai monitoriai. Turėsiu ką pasiūlyt, jei kas klaus apie GAS “gerai už nebrangiai”.