Reply To: Mūsų kolonėlės

Audiofilas Forums DIY: gaminamės patys Kolonėlės Mūsų kolonėlės Reply To: Mūsų kolonėlės

#6561
Archer
Participant

    Bandžiau ieškoti originalių krosoverių po visą pasaulį, bet nesėkmingai. Prašiau pagalbos ir Kenrick Sound bet deja nieko gero. Man atrodo buvau suradęs vieną variantą, bet žmogus prašė apie keturis tūkstančius euru tai man tuo metu atrodė labai brangu. Jei jūs sutiktumėte pagaminti krosoverius, būčiau labai dėkingas.

    Noriu paklausti kas yra aktyvinė struktūra? Ar naudojant ją reikėtų naudoti daugiau nei vieną stiprintuvą? 

    Man žmogus rekomendavo naudoti dsp krosoverius, bet perspėjo, kad reikės dviejų stiprintuvų po du kanalus. Kitas klausimas – ar žinote ar yra Lietuvoje kas galėtų atlikti TAD motorų servisą? Iškrauti alnico magnetus, išvalyti motorų vidų ir vėl įmagnetinti. Niekur UK negalėjau rasti kas galėtu padėti. Richard žinojo vieną kompaniją, bet deja nebedirba. Mano TAD motorai turėjo lengvus oksidacijos pėdsakus, todėl norėčiau įsitikinti, kad nėra jokių rūdžių  in magnetic voice coil gap ir kad alnico magnetai nepraradę magnetinės galios. 

    Krosoverius turėjo pagaminti labai geras Richard Somerville bičiulis, bet turėjo išvykti is UK atgal į Italija ir šiuo metu negali padėti. 

    • This reply was modified 3 years, 4 months ago by Belas.