Reply To: Muzikos kambarys

Audiofilas Forums Akustikos inžinerija Kambario akustika Muzikos kambarys Reply To: Muzikos kambarys

#9214
paulyz
Participant

    Siandien ir vakar pazaidziau su akustika ir esama sistema. Pirmiausiai parsitempiau stora kelionini dormeo kuri pastaciau prie sienos. Rezultatas nulinis, speju, kad uzdejus tik ant galines sienos akustines plokstes butu buves toks pats rezultatas. Jei jau deti akustines medziagas, tai jau per visas sienas ir lubas bei grindis.
    Nusitempiau garso sistema i svetaine (30m2), pasistaciau koloneles kaip priklauso, wov, net leidziant is Youtubes per BT mano ausiai patinka.
    Tempiu koloneles atgal i kambari ir tokia mintis kyla, pakelti jas auksciau, kad nemaisytu stalas ir tuomet atsukti tiesiai i save, pakisu kruva knygu, sureguliuoju – rezultatas wov (aisku ne toks koks svetaineje), bet jau gerai. Auksti, vidutiniai zymiai geriau ir kaip cia pavadinus “giliau bei placiau” skamba, atsiranda minkstenis bosas, dingsta stiklainio efektas. Tik ant knygu nelabai stabiliai stovi, kas tikrai gali itakoti zemu dazniu atkurimui, bei reiketu dar bent 5-10 cm pakelti, nes apatini garsiakalbi dar vistiek dengia stalvirsis. Savaitgali pabandysiu dar pasizaisti.

    Del monitoriu, ant stalo statyti negaliu, nes man reikia stalo vietos,  plius nekaip atrodys is lauko nugarine puse. As galvojau apie monitorius su stovais (buciau states ten pat kur dabartines koloneles), bet pasitaike sios koloneles uz nebloga kaina, neardytos, tvarkingos, tai prigriebiau. Beja mane monitoriai su 3″ garsikalbiais kazkaip nezavi, bet tikrai nesigincysiu, as mazai ciupinejas skirtingu aparaturu.

    • This reply was modified 1 year, 6 months ago by Belas.