Pas gamintojus

Audiofilas Forums Kitos diskusijos Naujienos Pas gamintojus

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author
    Posts
  • #5435
    Belas
    Keymaster

      40-metį Focal pasitiko jubiliejine gaminių serija. Ta proga gamykloje apsilankė garso inžinierius, muzikantas, prodiuseris Varenas Hartas (Warren Huart) ir atsirado beveik 2 valandų dokumentinis filmas su daugybe įdomių detalių.
      Focal gamina gerus garsiakalbius, vieni pirmųjų pradėjo gaminti berilinius aukštadažnius, yra pirmieji šiuolaikinių buitinių žemadažnių su elektromagnetais gamintojai. Focal taip pat gamina nedidelius studijinius monitorius, garsiakalbių rinkinius automobiliams ir ausines.
      Focal pasirinko daugiajuosčių AS konstravimo kelią. Jų Utopia serijos kolonėlių moduliai būna atskiruose korpusuose, o didžiausių – su komutuojamais filtrais. Nenuostabu, kad Grande-Utopia kaina perkopė 200 tūkstančių. Su tiek pinigų saujoje keliaučiau pas kitą prancūzų gamintoją, bet rinkoje geriau sekasi Focal. Pasaulyje daugybė svajojančių būtent apie Focal kolonėles.
      Šiame filme parodyta elektrodinaminių garsiakalbių ir kolonėlių gamyba, todėl įdomus visiems.Focal 1Focal BE membranaFocal UtopiaFocal dėžėsFocal subFocal 40Focal kantaDėkoju bičiuliui Arviui už pasidalijimą nuoroda.

      • This topic was modified 4 years ago by Belas.
      #5998
      Belas
      Keymaster

        Amerikiečių Manley Laboratories senas gamintojas, dirbantis profesionalios ir buitinės, lempinės ir tranzistorinės elektroninės aparatūros srityse. Akustinėje srityje taip pat turi pasiekimų – Manley mikrofonai aukštai vertinami įrašų studijose, o Tannoy mėgėjai gali nusipirkti Manley kolonėlių Tannoy SRM-B/SGM-B korpusus su filtrais arba susiremontuoti Tannoy garsiakalbius. Jei turite Tannoy 10″ Dual-Concentric garsiakalbius, galite pasidomėti Manley kolonėlių korpusais.

        Įkūrėjas Deividas Menli veiklą pradėjo 1980-ais gyvendamas Afrikoje. Pradėjo nuo lempinio Leak stiprintuvo tobulinimo, o po trijų metų ant jo stalo atsirado VTL lempinių stiprintuvų pirmtakas. VTL stiprintuvai buvo skirti Europos rinkai, yra gerai vertinami. Dar po trijų metų kartu su sūnumi sukūrė naują stiprintuvą ir pademonstravo Amerikos parodoje. Sulaukęs sėkmės Kalifornijoje atidarė gamyklą, o 1988 m. užregistravo antrinę įmonę Manley. 1993 Deividas ir sūnus Lukas nusprendė atsiskirti ir tada Deividas su žmona EveAnna atidarė Manley Laboratories, Inc. gamyklą.
        EveAnna Dauray Kalifornijoje ieškojo darbo gitarinių stiprintuvų gamykloje, bet užstrijo VTL. Praėjo visus VTL stiprintuvų gamybos segmentus, darbavosi Menley Labs gamybos, rinkodaros, prekyvos ir klientų aptarnavimo padaliniuose. Nuo 1999 ji vienvaldis Manley Labs vadovas.

        Pirmą kartą su Manley produkcija susipažinau, kai į svečius atvyko bičiulis paklausyti savo Manley lempinio stiprintuvio su mano Altec-19 kolonėlėmis. Palyginus su Focal, apie kurį neseniai pasakojo kitas filmas, Manley gali pasirodyti panaši į manufaktūrą, bet kiek ten šiltų dalykų! Čia ir amerikiečių charakteris, ir tradicijų laikymasis, ir drąsa – kas dar lempiniuose stiprintuvuose arba profesionalioje aparatūroje išdrįs naudoti impulsinius maitinimo šaltinius? O dar pasakytų, kad geresni rezultatai negu su linijiniais. Kuris lempinės aparatūros gamintojas pasakys, kad jo geriausiame gaminyje išėjimo kaskadai ant tranzistorių, nes tai geriau? Arba pasišaipys iš tikėjimo apie 99,99 % švarumo vario laidų geresnį garsą…
        Nuorodoje 2 valandos smagaus laiko su EveAnna ir reikalus išmanančiu pašnekovu iš San-Francisko audiofilo bendruomenės nariu. Iki galo filmo nenorėjau stabdyti. 👓1Manley_pro-aparatasManley_lempos1Manley_lemposManley_mikrofonaiManley_impuls PSU

        • This reply was modified 3 years, 11 months ago by Belas.
      Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
      • You must be logged in to reply to this topic.