Forumas ir jo priežiūra

Audiofilas Forums Bendra informacija Klausimai forume Forumas ir jo priežiūra

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #4912
  Belas
  Keymaster

   Šis forumas veikia WP pagrindu. Kai atliekamas automatinis atnaujinimas, kartais nebeveikia arba susigadina kažkuri forumo dalis. Pastaruoju metu kilo registracijos problemų, ne visi dalyviai galėjo įkelti tekstus.
   Forumo administratorius informavo, kad vėl galima registruotis ir dalyvauti. Jei bus problemų, prašau čia parašyti arba į admin@audiofilas.com

   Pasinaudosiu proga pasakyti, kad registruojantis būtina pilnai užpildyti anketą. Dažniausiai neužpildyti lieka gyvenamosios vietovės (City of Residence), gimimo metų (Year of birth) ir dalyvio užsiėmimo (Occupation) laukeliai.
   Forumo taisyklės čia.

   • This topic was modified 3 years, 10 months ago by Belas.
   #5036
   Belas
   Keymaster

    Forumas patyrė dar vieną ataką ir šiuo metu yra pertvarkomas. Darbus planuojame užbaigti rugpjūčio mėnesį. Šiuo metu veikiančiame forume trūksta kelių paskutiniojo laikotarpio postų, bet forumas yra saugus lankytis.Montparnasse Paris 1895

    #5383
    Belas
    Keymaster

     Forumas pilnai veikia. Bazė perkelta į kitą serverį, naudojamas kitas domenas – audiofilas.com vietoje audiofilas.lt. Forumas palyginti jaunas, todėl tebėra tobulinimo fazėje. Pagrindinis tikslas – turėti patikimą žinių apie GAS šaltinį išlieka. Audiofilas sudarytas taip, kad beveik visose temose galime leistis gilyn, bet stengsimės fokusuotis į mokslą, sieksime išlaikyti tam tikrą e-knygos su fiksuotu turiniu struktūrą. Gerai veikia paieškos sistema, todėl surasti dominančią temą ar postą neturėtų būti sunku. Žinoma, jei išlaikysime karkasą ir forumą neprikrausime mažareikšmiais šalutiniais dalykais.

     Pasinaudosiu proga pasakyti, kad publikuotus tekstus kartais paredaguoju. Turinys išlieka, bet jei pastebiu  gramatinių klaidų arba noriu aiškiau užrašyti mintį, kažką pataisau. Pvz., šiuo metu vysktančioje diskusijoje apie Keesonic KUB kolonėlių rekonstrukciją taip pat ištaisiau pastebėtą klaidą ir padailinau kelis sakinius. Dalyvaujantys gali temų apačioje varnele pažymėti Notify me of follow-up replies via email, palengvinantį sekimą, o skaitytojams siūlyčiau įdomesnias jiems temas perskaityti nuo pradžių.

     Muziką galima sudėlioti iš rakandų, bet muzikai atkurti reikalingos žinios. Dalinkimės.

     • This reply was modified 3 years, 4 months ago by Belas.
     #6869
     Belas
     Keymaster

      Forumiečių teises nustato Forumo rolė (Site role). Šiuo metu galioja tvarka, kai visiems užsiregistravusiems suteikiamos Subscriber (skaitytojo) teisės. Rašantiems reikia atitinkamų teisių, kurios gali būti suteikiamos tik pilnai užpildžius anketą. Forumo taisyklės čia.
      Jei kyla problemų arba turite klausimų, rašykite admin@audiofilas.com.

      • This reply was modified 2 years, 10 months ago by Belas.
     Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
     • You must be logged in to reply to this topic.