Ką naujo pamatėme ?

Audiofilas Forums Kitos diskusijos Naujienos Ką naujo pamatėme ?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #1434
  Belas
  Keymaster

   Nebestebina tolimose parodose pamatyti mūsų konstruktorių darbus. Pozicijas nuosekliai stiprina Reed patefonai ir Audio Solutions kolonėlės – palinkėkime jiems kūrybinės sėkmės 2019-aisiais!

   Daugiau naujienų gamintojų puslapiuose: Audio Solutions, o taip pat Reed.

   reed-turntablesAudio Solutions

   • This topic was modified 4 years, 2 months ago by Belas.
   #2906
   Belas
   Keymaster

    Pasaulyje daug garsiakalbių gamintojų, bet vis randasi naujų. Bryant Professional Speakers siūlo nusipirkti visokiausių, kai kuriems modeliams siūloma 40-60 % nuolaida, tik reikės nupirkti daug.
    Muzikai atkurti reikalingi kitokie profesionalūs, bet jų beveik nebelikę. Rinka susitraukė, nes geruosius gaminius užgožė kompaktiškos buitinės kolonėlės su pigiais komponentais. Įrašų studijos taip pat susitraukė iki bet kur įrengtų “studijų” su kompiuteriu, ausinėmis ir pigiais garso monitoriais. Kokybiško garso mėgėjų daug, žmonės turtingesni, todėl susidarė sąlygos rastis specifinei High-end rinkai. Parduodama už labai brangiai, nors toji hai-endinė dažnai būna sukonstruota ne pagal mokslą.

    Bryant-Professional-Spekaer                               Bryant Professional Speakers reklamuoja garsiakalbių gamyklą Kinijoje

     

    #5918
    Belas
    Keymaster

     Naujausias Reed 1H anglies pluošto demferiuotas tonarmas dailus ir gundantis.Reed-Tonarm-1HGamintojas rašo, kad anglies pluošto vamzdelio rezonansus pavyko nuslopinti užpildant minkšta mediena.1 tonarmas

     #8463
     Belas
     Keymaster

      Šiandien liūdna dėl prasidedančio karštojo karo Ukrainoje. Muziką užgožia žinių srautas, reikia įkvėpti, ramiai apsidairyti ir pagalvoti kuo galėčiau padėti – kal bus atidaryta sąskaita mano aukai?

      Ukrainiečių DaxabraxaSalgir Boyu. Ukraina

      • This reply was modified 1 year ago by Belas.
      #8481
      Belas
      Keymaster

       Noriu pasidalinti dar vienu pokalbiu su V. Putino bendrakursiu Jurijumi Švecu.Gordono laida

      Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
      • You must be logged in to reply to this topic.