Meilė aparatūrai

Audiofilas Forums Mano sielos ruporas Ezoterika Meilė aparatūrai

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author
    Posts
  • #8986
    Belas
    Keymaster
      FB gera vieta laikui leisti, bet neseniai gavau naudos. Sužinojau, kad aparatūrą galima įsimylėti, kad nesvarbūs stiprintuvo triukšmai, nereikia kad muzika skambėtų tyliai ir labai garsiai, kad 3,5 W galios lempinis iš to paties kolonėlių gamintojo pats mylimiausias ir jokio tranzistorinio į kambarį įsileisti neverta. Kalbu apie šį laišką:
      Aš nenoriu net bandyt jokių ten tranzų prie AN, kokie geri jie bebūtų, Netinka Nereikia Brangu Negroja Neįdomu!
      Apžavėtas paminėjau AN (Audio Note) aparatūros ribotas galimybes ir kad tai toli nuo Akustikos reikalavimų. Suveikė priešingai – parašė, kad pažvelgti į jo meilę manęs bičiulis neįsileistų.
      Anksčiau čia sakydavo, kad audiofilai ieško ir randa muzikalią aparatūrą, tik reikia klausyti, klausyti, klausyti. Gal iš tiesu aparatūros parametrai nereikalingi, gal mokslas trukdo mėgautis muzika? Esu suglumęs, bet sužinojau apie Meilę!
      Mažiau patyrusiems rašytojams turiu patarimą.
      Jei nusipirkote kažkokį “Denoną” ir apsidžiaugėte kaip sužydėjo jūsiškės S-90, FB neprašykite patarimų ką dar reikėtų pagerinti. Dar vienas jūsų šimtas ten dalyvaujantiems nieko vertas; jei parašysite apie meilę, kad geresnio muzikalumo nesate girdėjęs, kad jokia iš parodos už milijoną geriau groti negali – nebus reikalo gaišti laiką postui panaikinti. Jūs gi Mylite!
      Joks gamintojas ar aparatas man nekliudo, bet įsimylėti aparatūrą kaži ar begalėsiu… Tiesa, jaunystėje mylėjau lempinius stiprintuvus ir patefonus, bet išsiskyrėme. Laidų, plačiajuosčių garsiakalbių įsimylėti nepavyks, nes myliu Dženis Džiaplin!

      JJ 1_Audiofilų

      • This topic was modified 1 year, 4 months ago by Belas.
    Viewing 1 post (of 1 total)
    • You must be logged in to reply to this topic.