Melomanai esame visi muzikos mylėtojai!

Audiofilas Forums Mano sielos ruporas Melomanija Melomanai esame visi muzikos mylėtojai!

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #584
  BelasBelas
  Keymaster

   Melomanui įdomi tik muzika ir jam nesvarbu kokia aparatūra jis muziką klauso. Kol neįžengė į brangiai kainuojančią audiofiliją, melomanas yra laimingiausias – išmanusis, internetas ir ausinės yra viskas ko reikia muzika mėgautis už veltui.

   • This topic was modified 2 years, 2 months ago by BelasBelas.
   #1583
   BelasBelas
   Keymaster

    Vyriška lytis.

    melomanas

    #2992
    BelasBelas
    Keymaster

     Patiko LRT laida “Studija 50” su patyrusiu muzikos žinovu Dovydu Bluvšteinu. Audiofilijos jis nelietė, bet melomanams pasakė daug. Pasakė tiesiai – “rokas miręs”, seniai išsisėmęs bliuzas ir nieko naujo nebėra. Dovydo žodžiais – dar seniau mirė simfoninė muzika.
     Turiu tą pripažinti. Parašiau laiškelį, padėkojau Dovydui už tvirtus žodžius.
     Šią įdomią diskusiją siūlau išklausyti.
     Dovydas

     #4715
     BelasBelas
     Keymaster

      Labai mėgstu Valentino Mitės iš LRT laidas “Studija 50”. Vasario 13 d. į laidą buvo pakviestas jaunystės bičiulis, Pop klubo “Smūtkeliai” bendražygis Algimantas Šešelgis. Gavosi puiki laida, kurią išklausyti siūlau visiems bičiuliams.
      Apie roką bei dvasinius ieškojimus – su pirmojo roko klubo „Smutkeliai” įkūrėju Algimantu Šešelgiu.

      #4609
      BelasBelas
      Keymaster

       Giedrius Kuprevičius už mane vyresnis, bet nelabai. Į Kauną persikrausčius 1969-ais, Giedrius jau buvo baigęs muzikos kompozicijos mokslus. Su tėvu Viktoru Kuprevičiumi skambindavo Kauno varpais, bet tada man labiau rūpėjo kita Giedriaus veikla – “Muzikiniai trečiadieniai” ir improvizacijų vakarai Kauno filharmonijoje. Va ten prisigėriau šio drąsaus ir talentingo žmogaus pamokų!
       Giedriaus improvizacijų vakarai buvo laisvės gurkšnis. Pilna salė žmonių – daugumoje jaunimas ir studentija. Kaifavome klausydami Giedriaus muzikines mintis, kurias fortepiono klaviatūra perteikdavo perskaitęs iš salės gautame raštelyje-užsakyme. Kultūriškai būdavome disidentai, nes klausydavome uždraustas radijo stotis ir visokius Top-20 viduriniosiomis bangomis iš Radio Luxenbourg, bet “viešasis draugas” – tada viens kitam buvome товарищ – Giedrius mus suprato ir palaikė. “Palaikė” tada reikšdavo labai daug…

       Kaip atsirado muzika?
       Senovės Graikai atrado muziką stebėdami dangų?
       O gal muzika atsirado per žaidimus?
       Jei į muziką žiūrėsi per Verdi, nepamatysi Pučini – replikuoja kompozitorius Giedrius K.
       Kviečiu paskirti porą valandų pabūti su protingu žmogumu, išklausyti profesoriaus G. K. paskaitą Penktoji muzikos kilmės versija ir pagriebti savąją Muzikos šaknį.Giedrius

      Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
      • You must be logged in to reply to this topic.