Melomanai esame visi muziką mylintys!

Audiofilas Forums Mano sielos ruporas Melomanija Melomanai esame visi muziką mylintys!

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #584
  Belas
  Keymaster

   Melomanui įdomi tik muzika ir jam nesvarbu kokia aparatūra jis muziką klauso. Kol neįžengė į brangiai kainuojančią audiofiliją, melomanas yra laimingiausias – išmanusis, internetas ir ausinės yra viskas ko reikia muzika mėgautis už veltui.

   • This topic was modified 1 year, 4 months ago by Belas.
   #1583
   Belas
   Keymaster

    Vyriška lytis.

    melomanas

    #2992
    Belas
    Keymaster

     Patiko LRT laida “Studija 50” su patyrusiu muzikos žinovu Dovydu Bluvšteinu. Audiofilijos jis nelietė, bet melomanams pasakė daug. Pasakė tiesiai – “rokas miręs”, seniai išsisėmęs bliuzas ir nieko naujo nebėra. Dovydo žodžiais – dar seniau mirė simfoninė muzika.
     Turiu tą pripažinti. Parašiau laiškelį, padėkojau Dovydui už tvirtus žodžius.
     Šią įdomią diskusiją siūlau išklausyti.
     Dovydas

     #4715
     Belas
     Keymaster

      Labai mėgstu Valentino Mitės iš LRT laidas “Studija 50”. Vasario 13 d. į laidą buvo pakviestas jaunystės bičiulis, Pop klubo “Smūtkeliai” bendražygis Algimantas Šešelgis. Gavosi puiki laida, kurią išklausyti siūlau visiems bičiuliams.
      Apie roką bei dvasinius ieškojimus – su pirmojo roko klubo „Smutkeliai” įkūrėju Algimantu Šešelgiu.

      #4609
      Belas
      Keymaster

       Giedrius Kuprevičius už mane vyresnis, bet nelabai. Į Kauną persikrausčius 1969-ais, Giedrius jau buvo baigęs muzikos kompozicijos mokslus. Su tėvu Viktoru Kuprevičiumi skambindavo Kauno varpais, bet tada man labiau rūpėjo kita Giedriaus veikla – “Muzikiniai trečiadieniai” ir improvizacijų vakarai Kauno filharmonijoje. Va ten prisigėriau šio drąsaus ir talentingo žmogaus pamokų!
       Giedriaus improvizacijų vakarai buvo laisvės gurkšnis. Pilna salė žmonių – daugumoje jaunimas ir studentija. Kaifavome klausydami Giedriaus muzikines mintis, kurias fortepiono klaviatūra perteikdavo perskaitęs iš salės gautame raštelyje-užsakyme. Kultūriškai būdavome disidentai, nes klausydavome uždraustas radijo stotis ir visokius Top-20 viduriniosiomis bangomis iš Radio Luxenbourg, bet “viešasis draugas” – tada viens kitam buvome товарищ – Giedrius mus suprato ir palaikė. “Palaikė” tada reikšdavo labai daug…

       Kaip atsirado muzika?
       Senovės Graikai atrado muziką stebėdami dangų?
       O gal muzika atsirado per žaidimus?
       Jei į muziką žiūrėsi per Verdi, nepamatysi Pučini – replikuoja kompozitorius Giedrius K.
       Kviečiu paskirti porą valandų pabūti su protingu žmogumu, išklausyti profesoriaus G. K. paskaitą Penktoji muzikos kilmės versija ir pagriebti savąją Muzikos šaknį.Giedrius

       #6908
       Belas
       Keymaster

        KPI Pop–klubo “Smūtkeliai” 50–mečiui nusprendėme išleisti knygą. Atsirado proga peržiūrėti turimą medžiagą, gavosi išsamus klubo veiklos žinynas. Kadangi knyga “Smūtkeliai – Pop klubas 1969-1971” susidėliojo taip, kad mūsų jaunystė tapo pabarstyta ideologine kova, mano prisiminimų skaitytojas knygoje neras. Prisiminimus nusprendžiau paviešinti “Kauno bigbeatas” tinklapyje ir dabar juos vartyti galite visi; apie pirmąsias diskotekas, apie jaunimo šokius su vakarietiška muzika iš lempinės savadarbės garso sistemos, suorganizuotą pop-session ir kuo viskas baigėsi.
        Dėkoju tinklapio sumanytojui Algirdui Ratkeliui už didelį darbą, saugojant Lietuvos roko istoriją.
        Steigiamasis susirinkimas_plakatas                                               Apie klubo steigiamąjį susirinkimą, 1969 m.1970 arba 1971 NME Top 20                    KPI Automatikos-Radioelektronikos fakulteto skelbimų lentoje kabindavome Top-20 sąrašus 1971.01.29 2-sios diskotekos Saulutėje skelbimas                                            Kvietimas į 1971 m. sausio 29 d. diskoteką “Saulutėje”

        • This reply was modified 2 years, 10 months ago by Belas.
       Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
       • You must be logged in to reply to this topic.