Projektą parėmė

Viewing 6 posts - 11 through 16 (of 16 total)
  • Author
    Posts
  • #9572
    Belas
    Keymaster

      Projekto rėmėjus informuoju, kad Algimantas L. atliko forumo tobulinimo darbus ir dabar išmaniuosiuose įrenginiuose su nedideliais ekranais bus patogesnis turinio atvaizdavimas. Už darbą sumokėjau rėmėjų pinigais – nuoširdžiai dėkoju.JJ 1_Audiofilų_Audiofilas

      • This reply was modified 11 months, 1 week ago by Belas.
      #9576
      Belas
      Keymaster

        Projektą parėmė kaunietis Tomas Stapulionis, o aš atsidėkojau man nereikalingais 3ГД-2.Miles Davis

                                                              Miles Davis

        • This reply was modified 11 months ago by Belas.
        #9970
        Belas
        Keymaster

          Dėkoju projekto rėmėjams Vidui Sabuliui ir Deividui Gasparavičiui. Kviečiu 2023 m. gruodžio 16 d. atvykti pabūti bendraminčių kompanijoje.Singing CD

          • This reply was modified 6 months ago by Belas.
          #10059
          Belas
          Keymaster

            Dėkoju Ugniui Stančiui už paramą ir kviečiu Naujuosius pradėti gera nuotaika.Šokėjos

            • This reply was modified 6 months, 3 weeks ago by Belas.
            #10111
            Belas
            Keymaster

              Dėkoju Albertui Rifeliui už paramą. JL PM_Audiofilas                                  John Lennon ir Paul McCartney

              • This reply was modified 6 months ago by Belas.
              #10132
              Belas
              Keymaster

                Dalykinę diskusiją bičiulis Dovydas Vitkus nusprendė sustiprinti parama – nuoširdžiai dėkoju.

                Hotel California1        https://www.youtube.com/watch?v=gf6v59c5yuY

                Projektą taip pat parėmė klaipėdietis Mantas P., o aš atsidėkojau man nereikalingais elipsiniais plačiajuosčiais garsiakalbiais.

                • This reply was modified 2 months, 2 weeks ago by Belas.
              Viewing 6 posts - 11 through 16 (of 16 total)
              • You must be logged in to reply to this topic.