Signalinių laidų testavimas

Audiofilas Forums Mano sielos ruporas Ezoterika Signalinių laidų testavimas

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #8809
  Belas
  Keymaster

   Gausioje FB grupėje buvau žadėjęs pagaminti adapterį signalinių laidų palyginimui. Liepos 06d. užbaigiau, pajungiau 1970-ųjų japonišką nuo kažkokio aparato, 1962 m. laidą nuo juostinio Studer F36 ir savadarbį, paklausiau Clarke-Di Meola-Ponty The Rite of String. Viskas veikia, galime organizuotis patikrinti Henriko (Ričardo) Matijošaičio žadėtų Kimber, AN Sogon ir kitų jūsų brangiausių. Galbūt Algirdas Mažeika norėtų paklausyti kažkurį iš savo laidų kolekcijos brangų signalinį arba perklausai vieną-kitą paskolinti.

   Techninė eksperimento pusė:
   1. Adapterio montažas atliktas viengysliu sidabro laidu be izoliacijos. Įrenginukas pritaikytas pajungti iki 3 signalinių laidų, komutavimą atliekant pradinio stiprintuvo selektoriumi. Naudosiu Forte Model 2 pradinį pasyviniame režime.
   2. Signalas iš CD (Accuphase DP-430) per AL-15 signalinį laidą.
   3. Klausymui turiu Stax Lambda elektrostatines ausines, kurios pajungtos prie savadarbio A-klasės galios stiprintuvo. Dalyviams prašant ausines galėčiau pajungti prie Accuphase A-36. Taip pat laidus galėtume paklausyti per Genelec 8260A SAM studijinius monitorius.
   Laidų perklausai-susitikimui galėčiau skirti apie 3 val. Jei dalyvautų iki 5 dalyvių, tiek laiko užtektų pratestuoti iki dešimties RCA laidų.

   Renginys Kaune, perklausą siūlyčiau surengti kažkurį sekančios darbo savaitės (2022 liepos 11 – 17 d.) vakarą. Galėčiau prisitaikyti prie daugumos dalyvių pageidavimų.Signalinių laidų perklausa

   Kelios dalyvių pasisakymų ištraukos iš ten pat:
   – Gal visai ir variantas, aš jau net pats galvojau gal keletui pažystamų žmoniu padaryt pasiklausymus kad “parodyti” laidų įtaka garsui.
   – Galim padaryti, Česlovai jeigu noras yra. Be abejo atvažiuočiau pats. Galėtume ant jūsų sistemos pabandyti. Pvz. AN Sogon ir Kimber laidus.
   – Kiek pats sau kaitalioti laidus bandžiau, nesuprantu yra tas skirtumas ar ne. Kartais atrodo yra, bet kitą dieną jau lyg ir nebe.
   – …buvau užsukęs pas vieną kolegą palyginti su Audio Note Kondo kabeliu, tas skirtumas tikrai kaip diena ir naktis, tikrai kurčias sakytų Vau… Kondo naudai.
   – Pasaulis taip magiškai susidėlioja, kad nepavyksta niekada tiems kurtiems sudalyvauti tokiam teste. Ne tik Lietuvoje. Magija. Tiksliau audiofilų sektos paslaptis.
   – Lieka tik vienas klausimas – kur ir kada perklausa?

   Susitikime pakviečiau dalyvauti ne tik brangiausių kabelių savininkus, bet ir Lietuvos kabelių gamintojus; pademonstruoti ką pagaminę, pamatyti kitų darbus, papasakoti. Iš ilgiausiai rinkoje esančių paminėsiu LessLoss, kviečiu dalyvauti Vilmantą Dūdą arba parūpinti Liudo Motekaičio iš LessLoss pagamintą signalinį. Dešimtmetį kabelius gamina Perkune Audiophile Cables, aktyvūs rinkoje Pe-ra Acoustics. Brangiais signaliniais kabeliais seniai prekiauja AVD salonas (Ruslan Cerepenko), salonas Lyra. Yra daug patyrusių, o dabar turime progą susitikti, pasidalinti patirtimi. Jei kabelių bus daug, kabelio kaina turės pirmumą dalyvauti. Taip pat tie, kurie atvyks su savo signaliniais ir dalyvaus perklausoje.

   Numatytas laikas praėjo, nei vienas jungiamųjų laidų naudotojas, gamintojas ar pardavėjas neparašė ir nepaskambino. Gal ruduo bus patogesnis laikas susitikti?..
   Čia skaitantys brangių signalinių kabelių vartotojai taip pat kviečiami dalyvauti. Parašykite arba skambinkite.
   • This topic was modified 2 years ago by Belas.
  Viewing 1 post (of 1 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.