Reply To: Mūsų muzikos kolekcija

Audiofilas Forums Kitos diskusijos Kolekcionavimas Mūsų muzikos kolekcija Reply To: Mūsų muzikos kolekcija

#1401
Anonymous
Inactive

    Man pačiam keista, bet Tidal programėleje šio albumo nerodo, o Roon + Tidal – rodo ir groja. Gal būt tai specifika Roon ir Tidal integracijos. Bet kuriuo atveju, net jei jo ten nebūtų, galima nusipirkti CD arba skaitmeninę albumo versiją ir patalpinti savo serveryje (nes tikrai atsiras tokių nišinių atlikėjų, išleidusių limited edition albumus, kurių nebus pas streamingo tiekėjus ir tai normalu).

    Capture2

    Neturiu informacijos kokio dydžio yra Tidal albumų kolekcija ir kokia aparatūra vyksta diskų nuskaitymas. Aš pasitikiu savo klausa ir kol kas kokybė manęs neapvylė. O dėl albumų gausos visada galima nusipirkti trūkstamą CD.

    Dėl masteringų mano įsivaizdavimas yra toks: atlikėjas studijoje įrašo albumą, tarkim DSD arba 24/192 kokybės ir vėliau savo nuožiūra gali daryti su juo ką nori. Tarkim, streamingo tiekėjams gali perduoti ne originalų failą, bet kiek mažesnės raiškos – 24/48 ir tai jau bus aukštesnė raiška/kokybė, nei CD. Aš nesakau, kad taip būtinai vyksta, bet taip galėtų vykti. Netgi, jei paimami SACD, DVD-A ar CD kaip išeities formatai ir kokybiškai nuskaitomi iš diskų, mane tai tenkina.