Reply To: Įvairių GAS perklausos

Audiofilas Forums Praktika GAS perklausos Įvairių GAS perklausos Reply To: Įvairių GAS perklausos

#4160
Tadas
Participant

    Nenoriu būti šališkas, tad kaip nepriklausomas vertintojas galiu pasakyti, jog abi sistemos man patiko.
    Didžiausią skirtumą jaučiau AD ruože. Česlovas minėjo, jog Nida atkūrimas yra slopstantis ir AD ruožas 2dB prislopintas. Tas puikiai girdėjosi. Negaliu pasakyti, kad yra AD trūkumas, bet man kaip “metalo” muzikos mylėtojui šiame ruože geriau pasirodė Mackie HR-824. Tiesiog buvo garsiau ir man taip labiau patiko.
    Patiko, kaip pasiekiamas koncertinis garsumas su Nida. Jei tokį lygį būtume bandę pasiekti su Mackie HR-824, tikriausiai gautųsi šnipštas. Įspūdį paliko garso slėgis pasiekiamas su 1W stiprintuvo galia. Kėdė, ant kurios sėdėjau virpėjo 🙂 Apskritai Nidos žemųjų dažnių atkūrimas užburiantis. Klausa mažai jautri šiam ruožui, bet kokybę buvo galima ne tik išgirsti, bet ir pajausti. Kas liečia mikrodinamiką, nesu tikras tuo ką girdėjau, tad plačiau nekomentuosiu. Jei tobulą sistemą vertinčiau 10 balų, Nidai rašyčiau 9 vien todėl, kad tobulybės pasiekti neįmanoma. Mackie HR-824 skirčiau 7 balus.