Pomėgiai

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #1000
  BelasBelas
  Keymaster

   Bus smagu paskaityti kuo be muzikos klausymo ir aparatūros kontravimo jūs, bičiuliai užsiimate.
   Diskusijos pradžiai noriu parodyti jaunystės nuotrauką. Buvau rimtai įklimpęs į senovinius automoblius. Pradžioje domėjausi istorija, bet vėliau pavyko nusipirkti 1938-ųjų Mercedes-Benz 230 (W143).
   6 cilindrų sedanas su nepriklausoma visų ratų pakaba ir centrine tepimo sistema. Su medinėmis palangėmis ir… paprastas kaip virdulys aparatas!
   Vyresnieji prisimena rusų serialą “17 pavasario akimirkų”, kuriame Maksas fon Štirlicas važinėjo tokiu pat. Anais laikais automobiliai, o ypatingai didesnieji su varikliais per 2 ltr. buvo gaminami mažomis serijomis. Lyginant su standartiniu, manajame buvo didesni Bosch žibintai.
   MB230_CLP-1980-koreguota_sm

   • This topic was modified 5 months, 1 week ago by BelasBelas.
   #5967
   BelasBelas
   Keymaster

    Maloniai nustebino Vilniaus jaunimas. Rūpi muzika, bet taip pat pamačiau šiuolaikinio jaunimo gyvenimą, filosofiją, domėjimąsi mokslu, darbštumą, draugystę, savo laiko dovanojimą kitiems. Puikiai nufilmuota ir tos 25 minutės sujudino mano jaunystės gelmes. Rekomenduoju.1 filmas

    • This reply was modified 3 months, 4 weeks ago by BelasBelas.
    #6836
    BelasBelas
    Keymaster

     Paniręs į prisiminimus apie vakar matytą dokumentinį parašiau laišką vaikams ir artimiesiems.

     Laikas atskiria ir sujungia. Save pažinti ir vaikus auklėti būna lengviau pažinus praeitį, supratus kaip gyveno tėvai. Vudstokas būtų mano kartos jaunimo, tų pamilusių roką, trokštančių laisvės simbolis.
     Vakar per LRT matytas dokumentinis dar kartą mane nustebino – kaip už SSSR geležinių sienų gyvenantys galėjome sužinoti apie festivalį? Kaip po kelių mėnesių rankose galėjau laikyti JAV išleistą trigubą LP „Woodstock“? Kodėl pats 19-metis rengiausi ir atrodžiau lyg būčiau anas vienas iš JAV jaunuolių?..
     Jei nematėte, siūlyčiau paskirti pusantros valandos. Bus lengviau su mumis-seniais bendrauti, padės suprasti filmus apie Vietnamo karą, apie Romą Kalantą ir pasidžiaugti kad esame kartu.
     Dokumentinis filmas „Vudstokas. Trys dienos, įamžinusios kartą“.

     ČP-talka-kolūkyje-1970-09

                                             Studento poilsio akimirka tarybinio ūkio bulvių laukuose 1970-ųjų rudenį.

     • This reply was modified 1 week, 3 days ago by BelasBelas.
    Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
    • You must be logged in to reply to this topic.