Pomėgiai

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #1000
  Belas
  Keymaster

   Bus smagu paskaityti kuo be muzikos klausymo ir aparatūros kontravimo jūs, bičiuliai užsiimate.
   Diskusijos pradžiai noriu parodyti jaunystės nuotrauką. Buvau rimtai įklimpęs į senovinius automoblius. Pradžioje domėjausi istorija, bet vėliau pavyko nusipirkti 1938-ųjų Mercedes-Benz 230 (W143).
   6 cilindrų sedanas su nepriklausoma visų ratų pakaba ir centrine tepimo sistema. Su medinėmis palangėmis – buvo paprastas kaip virdulys aparatas!
   Vyresnieji prisimena rusų serialą “17 pavasario akimirkų”, kuriame Maksas fon Štirlicas važinėjo tokiu pat. Anais laikais automobiliai, o ypatingai didesnieji su varikliais per 2 ltr. buvo gaminami mažomis serijomis. Lyginant su standartiniu, manajame buvo didesni Bosch žibintai.
   MB230_CLP-1980-koreguota_sm

   • This topic was modified 2 years, 11 months ago by Belas.
   #5967
   Belas
   Keymaster

    Maloniai nustebino Vilniaus jaunimas. Rūpi muzika, bet taip pat pamačiau šiuolaikinio jaunimo gyvenimą, filosofiją, domėjimąsi mokslu, darbštumą, draugystę, savo laiko dovanojimą kitiems. Puikiai nufilmuota ir tos 25 minutės mane sujudino… Rekomenduoju.1 filmas

    • This reply was modified 2 years, 11 months ago by Belas.
    #6836
    Belas
    Keymaster

     Paniręs į prisiminimus apie vakar matytą dokumentinį parašiau laišką vaikams ir artimiesiems.

     Laikas atskiria ir sujungia. Save pažinti ir vaikus auklėti būna lengviau pažinus praeitį, supratus kaip gyveno tėvai. Vudstokas būtų mano kartos jaunimo, tų pamilusių roką, trokštančių laisvės simbolis.
     Vakar per LRT matytas dokumentinis dar kartą mane nustebino – kaip už SSSR geležinių sienų gyvenantys galėjome sužinoti apie festivalį? Kaip po kelių mėnesių rankose galėjau laikyti JAV išleistą trigubą LP „Woodstock“? Kodėl pats 19-metis rengiausi ir atrodžiau lyg būčiau anas vienas iš JAV jaunuolių?..
     Jei nematėte, siūlyčiau paskirti pusantros valandos. Bus lengviau su mumis-seniais bendrauti, padės suprasti filmus apie Vietnamo karą, apie Romą Kalantą ir pasidžiaugti kad esame kartu.
     Dokumentinis filmas „Vudstokas. Trys dienos, įamžinusios kartą“.

     ČP-talka-kolūkyje-1970-09                                        Studento poilsio akimirka tarybinio ūkio bulvių laukuose 1970-ųjų rudenį.

     • This reply was modified 2 years, 11 months ago by Belas.
     #6943
     Belas
     Keymaster
      Algirdas Ratkelis yra radijo konstruktorius. Dirba IT srityje, o nuo vaikystės groja ir kuria. Sukūręs didesnės apimties kūrinių, grojo “Sunki vasara” ir “Laikas“. Jaunesnis, tačiau mus sieja panašus gyvenimo kelias.
      Siūlau aplankyti Algirdo svetainę Kauno bigbeatas, kur daug faktų apie mūsų muziką ir istoriją.

      Algirdas-RatkelisAlgirdas išsaugotų daiktų apsuptyje
      Kviečiu paklausyti su Arvydu Beiga karantino laiku įrašytus koverius ir pasidžiaugti – turime talentingų ir darbščių žmonių.

      • This reply was modified 2 years, 11 months ago by Belas.
      #8062
      Belas
      Keymaster

       Virginija mėgsta padainuoti. Pasiima gitarą, užsidega žvakę ir leidžiasi sau “koncertuoti”. Kažkada Kalėdų išvakarėse išgirdau dainuojant, pajungiau mikrofoną ir įrašiau minutės epizodą.
       Kokybišką garsą mylintiems draugams siunčiu muzikinių linkėjimų – sveiki sulaukę šv. Kalėdų!

        

       • This reply was modified 2 years, 5 months ago by Belas.
      Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
      • You must be logged in to reply to this topic.